Aspirator Heinner VertiClean Pro HSVC-MBD25.9S, vertical, 450W, 0.7L, Argintiu
4.38/5 (260)
Livrare gratuita Livrare gratuita
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 52% mai putin decat media produselor din categoria de Aspiratoare
Pret 4.52/5
Interes 5/5
Livrare 5/5
brand: Heinner
magazin: pc garage
Produs popular produs popular cu 260 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Aspiratoare
  • Marca: Heinner
  • Vanzator: pc garage
  • Cod: 2865471
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Livrare gratuita
  • Livrare prin easybox
  • Ridicare la sediu
Plata
  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
  • Plata in rate
Compara produse similare
HEINNER Aspirator vertical Heinner Ultrabrush 350 HSVC-MBDB350ATPP, 350W, 3 viteze, Sistem filtrare multiciclonic, Motor BLDC, Perie anti-tangle, Display led cu indicatori mod aspirare, Status acumulator, Filtru hepa, Negru/Mov
4.01/5
681 LEI info
Aspirator robot Hi-Robo, Heinner, 2000Pa, 14.4V, 3350Mah, alb Livrare gratuita
Aspirator robot Hi-Robo, Heinner, 2000Pa, 14.4V, 3350Mah, alb
731 LEI info
Aspirator vertical Verticlean Pro, Heinner, 450W, 25.9V, 0.7L, negru/argintiu Livrare gratuita
Aspirator vertical Verticlean Pro, Heinner, 450W, 25.9V, 0.7L, negru/argintiu