Aspirator Heinner DuoClean HVC-MWD1400PBK, cu sac, 1400W, 3L, Negru/Rosu
4.08/5 (54)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 77% mai putin decat media produselor din categoria de Aspiratoare
Pret 4.77/5
Interes 4.54/5
Livrare 4/5
brand: Heinner
magazin: pc garage
Produs popular produs popular cu 54 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Aspiratoare
  • Marca: Heinner
  • Variante de culori: negre
  • Variante de culori: rosii
  • Vanzator: pc garage
  • Cod: 3333498
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Livrare prin easybox
  • Ridicare la sediu
Plata
  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
  • Plata in rate
Compara produse similare
Aspirator ciclonic Hepa 11 Monarch, Heinner, 800W, 2.2L, negru/caramiziu
4.20/5