Aspirator Heinner Atthys 700 HVC-M700BL, cu sac, 700W
4.22/5 (349)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 88% mai putin decat media produselor din categoria de Aspiratoare
Pret 4.88/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Heinner
magazin: pc garage
Produs popular produs popular cu 349 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Aspiratoare
  • Marca: Heinner
  • Vanzator: pc garage
  • Cod: 1769648
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Livrare prin easybox
  • Ridicare la sediu
Plata
  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
  • Plata in rate
Compara produse similare
HEINNER Aspirator de mana Heinner Blackstone HHVC-D7.2BK, 70 w, acumulator litiu-ion 7.2v, putere absorbtie 5 kpa, indicator led, capacitate recipient praf 50 ml, autonomie 12 min, durata incarcare 3 ore, adaptor USB, accesorii perie 2 in 1, Negru
4.22/5
179 LEI info
Aspirator cu sac Atthys, Heinner, 700W, plastic, albastru
192 LEI info
Aspirator cu sac HVC-M700BL Atthys 700W 100W Albastru