Aspirator portabil cu baterie 2000mA, incarcare prin cablu tip C - ELVC2026, EMTOP 25%
Aspirator portabil cu baterie 2000mA, incarcare prin cablu tip C - ELVC2026, EMTOP
4.36/5 (63)
Economiseste Cumpara azi si economisesti 77 LEI
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 84% mai putin decat media produselor din categoria de Aspiratoare
Pret 4.84/5
Interes 4.63/5
Discount 4/5
Livrare 4/5
brand: EMTOP
magazin: megadepot.ro
Produs popular produs popular cu 63 vizualizari recente
Descriere
Tensiune: 12V Capacitate de praf: 0,5 L Presiune de vid: 7kpa Cu 1 duza pentru fisuri Cu 1 perie pentru praf Ambalat in cutie colorata
Caracteristici
  • Categorie: Aspiratoare
  • Marca: EMTOP
  • Vanzator: megadepot.ro
  • Cod: ELVC2026
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
Plata
  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
  • Plata in rate
Compara produse similare
Curatator cu aburi 1800W, rezervor 1.3L, max 5 bar - EMSC1515, EMTOP Reducere 187 LEI
4.41/5
Curatator cu aburi 1800W, rezervor 1.3L, max 5 bar - EMSC1515, EMTOP
25% 750 LEI
148
563 LEI info
Aspirator Xiaomi Dust Mite, pentru îndepărtarea acarienilor, 350W, 0.3L, Alb
233 LEI info
Albatros Aspirator Albatros Urban 90 Eco, Putere motor 900W, Putere de absorbtie 170W, Filtru HEPA, Negru/Turcoaz
233 LEI info
Aspirator AKS 3102 Bagless HEPA Alb
290
Aspirator UV de Pat / Saltea AP25 pentru Acarieni si Alergeni Capacitate Colectare Praf 0.5L 300W Alb
231 LEI info
Aspirator cu sac SIENA 83 ECO 833W 3.5 litri Grena
231 LEI info
Aspirator Mana Portabil Fara Sac 1.2kg 0.17l Filtru HEPA Gri/Albastru
235 LEI info
Aparat De Curatat Geamuri WV 1 Plus 100 L Alb
230 LEI info
VIVAX Aspirator cu sac Vivax VC-700R, 700W, filtru HEPA 12, Rosu
236 LEI info
Black & Decker Aspirator Mana Black+Decker Umed-Uscat, 14 W, Include Accesorii,  Albastru-Gri
236 LEI info
Aspirator cu Sac Forte 90 Eco Putere Absorbtie 200W Gri/Rosu
229 LEI info
CECOTEC Aspirator ciclonic 2 in 1 Cecotec ThunderBrush 560, Putere 600W, Rezervor 500ml, Tehnologie 180  º, cablu 4.5m, Negru
229 LEI info
Deerma Aspirator de mana, Deerma, CM1300, 350W, Anti-acarieni, Lampa UV, 10000Pa, Filtru HEPA, Alb