Aspirator de mână Rowenta Extenso Dry AC232001 Sistem ciclonic filtru permanent alb/Vișiniu
Poti returna in 14 zile
Pret
★
★
4.47/5
Interes
4.57/5
Livrare
4/5
brand: Rowenta
magazin: rowenta.ro/
produs popular cu 57 vizualizari recente
Descriere
Caracteristici
- Categorie: Aspiratoare de mana
- Marca: Rowenta
- Variante de culori: albe
- Vanzator: rowenta.ro/
- Cod: AC232001
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Compara produse similare
Aspirator de mână Rowenta X-Touch AC9736WO autonomie 10 min 2 accesorii recipient 200ml gri&alb
♡
60
455 LEI
info
Aspirator de mână fără cablu Rowenta Extenso Dry AC476901 7.2 V autonomie 16 min Sistem ciclonic aspirare uscată negru/Argintiu
♡
64
291 LEI
info
Aspirator auto Baseus A2Pro 6000Pa 80W, Negru
426
177 LEI
Aspirator de mana pentru acarieni Xiaomi Dust Mite BHR8276EU, 350 W, 12000 Pa (Alb)
398
169 LEI
Reducere 50 LEI
Aspirator de mana Black&Decker DUSTBUSTER, Acumulator Li-Ion, 7.2 V
23%
219 LEI
331
169 LEI
Aspirator auto Baseus A2Pro, 6000Pa, 80W, Alb
400
166 LEI
373
156 LEI
Reducere 10 LEI
Aspirator de mana Dedra DED7070, compatibil cu acumulatori Li-Ion 18V
5%
230 LEI
401
220 LEI
Aspirator de mana inchDUSTBUSTERinch, acumulator Li-Ion 3.6 V, 1.5 Ah, fara accesorii, tip NVC115JL-QW, Black&Decker - doar cu incarcator
407
140 LEI
Aspirator de mana Heinner HHVC-D7.2BK, 70 W, 12 minute autonomie, Perie 2 in 1 (Negru)
420
134 LEI
Aspirator de mana Camry CR 7046, 200 W, 7 kPa, Recipient 0.5 l, Autonomie 20 min, 2200 mAh, Filtru HEPA (Alb/Negru)
376
244 LEI
Aspirator portabil Zokura Z1446 cu dispozitiv de suflat praful, 75W (Gri)
377
245 LEI
Aspirator de mana Heinner HHVC-H7.4RD, 45W, 7.4V, 0.55L (Rosu)
406
125 LEI
Aspirator compact Karcher CVH 2, 7.2 V, 70 W (Alb)
453
248 LEI
Aspirator Auto XO Design CZ007, 37 W, 3200 Pa, Autonomie 18 minute (Alb)
316
114 LEI
Aspirator portabil Black&Decker BHHV315B-QW,18 W, 0.7 L (Gri/Rosu)
514
301 LEI
Reducere 14 LEI
Aspirator portabil Black&Decker BHHV315J-QW, 12 V, 1.5 Ah, 20 W, 0.7 L (Gri/Rosu)
5%
331 LEI
450
317 LEI
Reducere 20 LEI
Aspirator portabil Black & Decker BHHV320J-QW, 24W, 0.7 L (Gri/Albastru)
6%
338 LEI
460
318 LEI
Aspirator de mana anti-acarieni Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro BHR8943EU, 400 W, Recipient 0.5 l, Lumina UV (Alb)
445
331 LEI
Reducere 64 LEI
Aspirator de mana, Black & Decker, acumulator, cu functie de strangere a parului de animale, 18V, 2.0 Ah
15%
443 LEI
470
379 LEI
Aspirator de mana Black & Decker BHHV320B-QW, 12 V, Cu acumulator, 0.7 L (Negru/Albastru)
367
389 LEI
Aspirator UV de pat Hoover Ultra Vortex MBC500UV 011, 500W, 0.3l, 5m cablu (Alb/Rosu)
494
414 LEI
Aspirator de mana compact Karcher CVH 3 Plus, 1.198-350.0, 70 W, 2 Ah, Filtru HEPA 12, autonomie 20 min (max), statie de incarcare (Alb/Negru)
413
420 LEI
Aspirator de mana Concept VP4380, 110W, 18.5 V, 0.45 L, 2 niveluri de putere, filtru HEPA (Negru)
399
436 LEI
Aspirator portabil Black&Decker BHHV520BF-QW, 35 W (Gri/Albastru)
476
444 LEI
Aspirator UV antiacarieni JIMMY BX6PRO, 600 W, sterilizare UV, ioni negativi, tehnologie detectare praf, Negru/Gri
322
617 LEI
Aspirator de mana 2-in-1 BOSCH 06033B9103, Autonomie 20 minute, 18 V, Functionare uscata (Verde)
282
625 LEI
Livrare gratuita
Aparat de suflat praful IT Dusters CompuCleaner Original, 500 W (Alb)
425
649 LEI
Livrare gratuita
Aspirator de mana Shark WV270EU, 160W, 105 ml, autonomie 15 min, Albastru
394
689 LEI
Aspirator DeWALT, 18 V, 750 ml, Filtru HEPA, Fara acumulatori (Negru/Galben)
451
799 LEI
Aspirator de mana JIMMY BD7Pro UV, 250 W, fara fir, antiacarieni, tehnologie cu ultrasunete (Argintiu)