Aspirator de mana Gorenje MVC72HGA, Autonomie 12 minute, 70 W, Recipient 0.1 l (Antracit)
4.08/5 (295)
Produse similare
Aspirator de mana Camry CR 7046, 200 W, 7 kPa, Recipient 0.5 l, Autonomie 20 min, 2200 mAh, Filtru HEPA (Alb/Negru)
4.08/5
244 LEI info
Aspirator portabil Zokura Z1446 cu dispozitiv de suflat praful, 75W (Gri)
245 LEI info
Aspirator compact Karcher CVH 2, 7.2 V, 70 W (Alb)